SOUKROMÝ RYBÁŘSKÝ REVÍR PRO SPORTOVNÍ RYBOLOV V PRAZE


Rybník Vrah je umístěn v jihovýchodní části Hl . m. Prahy, v části Újezd u Průhonic,  na severovýchodním okraji přírodní památky Milíčovský les.

Na místě původního starého rybníka byla v 80. letech minulého století provedena celková rekonstrukce hráze rybníka Vrah.

Rybník Vrah má rozlohu 3,5 hektaru. Maximální hloubka soukromého rybníku Vrah je v nejhlubších místech okolo 4-5 metrů. Rybník Vrah je průtočná nádrž napájená vodou z Miličovského potoka.

I když se soukromý revír Vrah nachází v Praze, tak přesto zde najdete nádhernou a čistou přírodu, která rybářům nabízí klidný a odpočinkový rybolov plný rybářských zážitků. Cesta k revíru je velice jednoduchá a k rybníku se pohodlně dostanete i autem , u rybníku se nachází pakrovistě.

Rybník je ideální pro provozování sportovního rybolovu v Praze. Na revíru se chytá maximálně na dva pruty, anebo při vláčení či muškaření na 1 udici.

Rybník nabízí jedinečnou rybářskou atmosféru. V jeho okolí rostou husté lesy, přičemž i břehy rybníku Vrah jsou hustě zarostlé, například keři ve vodě nebo rákosím. Toto rybářské prostředí proto slibuje klidný a odpočinkový lov plný rybářských dobrodružství. Na revíru se nachází 8 lovných míst, kde je možné nočního rybolovu. Na středu rybníka se nachází porostlý ostrov.

Zarybnění rybníka je velmi bohaté, můžete zde ulovit velké kapry, amury či jesetery. Milovníci vodních predátorů, zde mohou ulovit kapitální štiky, candáty, sumce a siveny americké.

s Vašemi úlovky se můžete pochlubit i u nás na webu. Vaše příspěvky budeme postupně nahrávat do naší galerie.

Fotografie posílejte na martin.lukas(at)rybnikvrah.cz